Posuzování koncepcí
Rychlé hledání
Dotaz:
Omezit na:
Řadit podle:

Nalezeno záznamů: 411Stránka 1/421 2 3 4 5 6 7 8 9 10  další >>

PLK008K Plán udržitelné mobility Plzně
Příslušný úřad: Krajský úřad Plzeňského kraje
Změněno: Mon Feb 20 12:55:09 CET 2017
Stav: Stanovisko

MSK019K Strategický plán rozvoje statutárního města Ostravy na léta 2017 - 2023
Příslušný úřad: Krajský úřad Moravskoslezského kraje
Změněno: Tue Feb 14 10:39:13 CET 2017
Stav: Návrh koncepce

MZP244K Surovinová politika České republiky v oblasti nerostných surovin a jejich zdrojů
Příslušný úřad: Ministerstvo životního prostředí
Změněno: Fri Feb 10 14:24:21 CET 2017
Stav: Veřejné projednání

JHC020K Plán odpadového hospodářství města Písek
Příslušný úřad: Krajský úřad Jihočeského kraje
Změněno: Tue Feb 07 11:57:28 CET 2017
Stav: Oznámení

MZP242K Plán odpadového hospodářství Svazku obcí pro komunální služby
Příslušný úřad: Ministerstvo životního prostředí
Změněno: Thu Feb 02 07:10:17 CET 2017
Stav: Veřejné projednání

MZP235K Koncepce vodní dopravy
Příslušný úřad: Ministerstvo životního prostředí
Změněno: Tue Jan 31 15:39:48 CET 2017
Stav: Veřejné projednání

MZP245K Koncepce rozvoje cyklistické dopravy v Olomouckém kraji
Příslušný úřad: Ministerstvo životního prostředí
Změněno: Mon Jan 30 14:04:50 CET 2017
Stav: Oznámení

VYS020K Plán odpadového hospodářství města Humpolec
Příslušný úřad: Krajský úřad Kraje Vysočina
Změněno: Fri Jan 27 15:53:14 CET 2017
Stav: Oznámení

MSK020K Integrovaný plán mobility Ostrava
Příslušný úřad: Krajský úřad Moravskoslezského kraje
Změněno: Thu Jan 26 10:19:34 CET 2017
Stav: Oznámení

JHM021K Plán odpadového hospodářství města Kyjova 2017 - 2026
Příslušný úřad: Krajský úřad Jihomoravského kraje
Změněno: Mon Jan 23 15:56:44 CET 2017
Stav: Ukončeno z jiných důvodů
Nalezeno záznamů: 411Stránka 1/421 2 3 4 5 6 7 8 9 10  další >>